AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Gabelstapler - Simulator

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Gabelstapler - Simulator   Thu Feb 19, 2009 12:10 pm

Një rënie të madhe në rolin e shoferit një hamall dhe për të marrë një vend në automjete korrespondon me origjinalin. Në Gabelstapler-imitues 2009, është e nevojshme për t'u përballur me detyra të ndryshme në situata të ndryshme. Për shembull, ju duhet të ngarkesës dhe çngarkoj kamionit dhe trenave në një kohë të caktuar ose për të vënë në magazina të mëdha për magazinimin e mallrave. E ndryshme të automjeteve të origjinale janë në dispozicionin tuaj.

Shkarko ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gabelstapler - Simulator
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Shkarkime :: Lojra PC-
Kërce tek: