AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Driving Speed 2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Driving Speed 2   Thu Feb 19, 2009 12:08 am

Driving Speed 2 është një cilësi të lartë garash lojë për PC tuaj. Zgjidhni prej katër lartë powered V8 muskujve makina dhe garë kundër deri në 11 të kontrolluar kompjuterin kundërshtarët veturë në dy qarqeve. Kjo lojë ka realiste grafika, realiste makinë fizikës dhe performancës, me cilësi të lartë të shëndosha dhe UA. Luaj kundër miqve tuaj mbi një LAN apo internetin me 8 lojtar.

Shkarko ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Driving Speed 2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Shkarkime :: Lojra PC-
Kërce tek: