AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Portable GT-R 400

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Portable GT-R 400   Thu Feb 19, 2009 12:04 am

Gt-R 400 merr flamurin e ndërlikuar çdo kohë. Ajo është mjaft e vërtetë rrugët përpara çdo të tjerë të buxhetit me çmim për gara lojës. Midas posaçërisht ka komisionuar gt-R 400 MB nga zhvilluesi kryesues Kuju portier të ardhshëm në prodhimin e buxhetit PC lojrave. Sa më shpejt që të jetë si ju merrni pas timonit të një nga licencuar gt makina, duke përfshirë trullosës Ascari KZ1 dhe pulsating Mosler MT900, ju do të ndjehen të discernable kërcim në klasë në çdo aspekt të lojës - look, të ndjehen dhe gameplay.Shkarko ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Portable GT-R 400
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Shkarkime :: Lojra PC-
Kërce tek: