AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Tenchu 4 (2009) PSP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Tenchu 4 (2009) PSP   Wed Feb 18, 2009 9:55 pm

Komplot Tenchu 4 është tashmë e njohur twirled mbi tema e një serial. Princesha Kiku kanë vjedhur dhe përsëri në një të fitojë atë si gjithmonë të dërgojë të vetmuar ninjia Rikimaru. Si të gjithë e dimë, në luftën do të jetë e mundur që të përdorin vëna për spiunazh tiparet e lloji i helmuar ushqimin, шурикенов, bombat e tymit dhe të gjithë në atë frymë.Shkarko ketu

Video se si dikuet loja:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tenchu 4 (2009) PSP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Shkarkime :: Lojra PSP-
Kërce tek: