AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Skënderbeu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Skënderbeu   Fri Feb 13, 2009 10:56 pm

Skënderbeu
Vjen një fshatar i vjetër në Prishtinë, dhe pyet një polic se ku gjendet Skënderbeu?
- A more mixhë, po edhe budalla më i madh e di këtë punë!
- Po bre mixhë, po pikërisht për këtë po të pyes ty – ia kthen fshatari!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Skënderbeu   Tue Feb 17, 2009 1:43 am

hahahahah sa e madhe hahahhaha jam shkul gazit kur e kam lexuar lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
 
Skënderbeu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Humore ose vica-
Kërce tek: