AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Ibrahimovic është i bindur se Mourinho do të mbetet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
egzonhoNumri i postimeve : 7
Join date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Ibrahimovic është i bindur se Mourinho do të mbetet   Tue Feb 17, 2009 7:28 pm

Ibrahimovic është i bindur se Mourinho do të mbetet

Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, ka deklaruar se ai është i bindur se Jose Mourinho do të vazhdojë ta drejtojë Interin edhe në sezonin e ardhshëm.

“Ai ka marrëveshje me ne dhe mendoj se do ta përmbushë atë. Nëse vendos të largohet, do t’i dëshiroj fat, por mendoj se ai do të mbetet këtu edhe për shumë kohë”, ka thënë suedezi.

Mourinho nxiti spekulimet se ai mund të rikthehet në Londër, duke deklaruar se një ditë do të dëshironte sërish të drejtojë Chelsean, por Ibrahimovic mendon se ai për momentin është i fokusuar vetëm tek Interi.

“Nëse luajmë si kundër Milanit, do ta mposhtim Manchester United. Mourinho vetëm e ka ndryshuar mendimin tonë dhe na ka mësuar gjëra të reja. Ne jemi bërë më të fuqishëm dhe më të mirë dhe tash jemi të etur për fitore”, ka shtuar Ibrahimovic.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ibrahimovic është i bindur se Mourinho do të mbetet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Sport :: Sporti Nderkombëtar-
Kërce tek: