AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Erdha !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
egzonhoNumri i postimeve : 7
Join date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Erdha !!   Tue Feb 17, 2009 7:24 pm

Une Iom Egzon Xhemajlaj Nga Drenasi. Shpresoj qe Do te Kalojna Mire Te Gjith.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: Erdha !!   Wed Feb 18, 2009 12:41 am

Mire se erdhe,sigurisht qe do te kalojm mire me ju Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Erdha !!   Wed Feb 18, 2009 7:21 pm

mireserdhe dhe shpresoj tia kalosh mire ne shoqerine tone.perzemersisht

http://albkosova.tk/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: Erdha !!   Thu Feb 19, 2009 4:06 pm

Welcome Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
mother of events
Admin
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 14/02/2009
Age : 25
Location : n'mars

MesazhTitulli: Re: Erdha !!   Fri Feb 20, 2009 5:50 pm

mire se ke ardhur egzonho ...ja kalofsh mir ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Erdha !!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Erdha !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Pranë njeri – tjetrit :: Prezanto veten ne forum-
Kërce tek: