AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 URIME 1 VJETORI I PAVARSISE SE KOSOVES

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: URIME 1 VJETORI I PAVARSISE SE KOSOVES   Tue Feb 17, 2009 1:23 am

te dashur shqipetare anembane globit. desha ti uroj shqipetareve dhe ne vecanti popullit te kosoves GEZUAR 1 VJETORIN E PAVARSISE! qofte ky viti i pare i pavarsise viti i lumtur e i mbaresise per kosoven dhe popullin e saj. urime urime dhe vetem mbaresi per te.! kosove jemi me ty kudo e kurdohere.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
mother of events
Admin
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 14/02/2009
Age : 25
Location : n'mars

MesazhTitulli: Re: URIME 1 VJETORI I PAVARSISE SE KOSOVES   Tue Feb 17, 2009 7:59 pm

ergys shkruajti:
te dashur shqipetare anembane globit. desha ti uroj shqipetareve dhe ne vecanti popullit te kosoves GEZUAR 1 VJETORIN E PAVARSISE! qofte ky viti i pare i pavarsise viti i lumtur e i mbaresise per kosoven dhe popullin e saj. urime urime dhe vetem mbaresi per te.! kosove jemi me ty kudo e kurdohere.

urimit i bashkangjitem edhe une...!
skam qe qfare te shtoj i ke thene te gjitha...flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
URIME 1 VJETORI I PAVARSISE SE KOSOVES
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Pranë njeri – tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: