AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Jarania

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Jarania   Fri Feb 13, 2009 10:53 pm

Jarania
Vjen Rrusta në shtëpi dhe e gjen në krevat me jaranin e tij më të mirë.
Pa iu trembur syri, nxjerr revolen dhe e vret.
Faza e shikon dhe i thotë:
- Ehh, more Rrusta jem, në ja fillofsh ti kështu, paske me mbet pa asnjë jaran!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
 
Jarania
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Humore ose vica-
Kërce tek: