AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 albkosova.tk

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: albkosova.tk   Sun Feb 15, 2009 5:00 am

te dashur anetar dhe vizitore te ketij forumi. ju keni te drejt qe ti drejtoheni stafit te albkosova.tk per cdo sygjerim, ndihme, apo ankese qe ju shqeteson dhe ne do ju vijme menjehere ne ndihme per te zgjidhur shqetesimin tuaj . gjithashtu jeni te lutur qe te postoni mendimet tuaja, sygjerimet, dhe informacione edukativo - mesimore ne forumin tone. ME NDIHMEN TUAJ forumi jone lulezon dita dites.
ju faleminderit per kohe tuaj dhe jeni gjithmone te mirepritur ne forumin albkosova.tk.
perzemersisht stafi i albkosova.tk !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
 
albkosova.tk
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: albKosova.TK :: AlbKosova.TK - Ankesë,komente,sugjerime...-
Kërce tek: