AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Leksion per Dashuri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Leksion per Dashuri   Fri Feb 13, 2009 10:48 pm

Puthja - deklarim i dashurisë
1. Ta puthësh në dorë... do të thotë; Unë të adhuroj.
2. Ta puthësh në faqe... do të thotë; Dua vetëm të jemi miq.
3. Ta puthësh në qafë... do të thotë; Unë të dëshiroj.
4. Ta puthësh në buzë... do të thotë; Të dua.
5. Ta puthësh në vesh... do të thotë; Vetëm lozi me ty.
6. Ta puthësh kudoqoftë tjetër... do të thotë; të mos kujdesesh për të.
7. Ta shikosh në sy.. do të thotë; më puth.
8. Të lozësh me flokët e partnerit... do të thotë; Smund të jetoj pa ty.
9. Duart në bel... do të thotë; Të dua aq shumë sa që s'mund të t'lë të
shkosh.

Tre hapa
1. Vajza: Nëse ndonjë djal sillet ftohtë me ju, nxejani një
flakaresh!
2. Djema: Nëse ndonjë vajzë ua mëshon flakaresh, putheni.
3. Djema dhe vajza: Mbyllni sytë kur putheni, është gjë e vrazhdë të
zgurdullosh sytë.

Regullat
1. Nuk duhet të shtrëngosh aq fortë.
2. Mos pyet për puthje, jepe një apo merre një.
3. Duhet të puthesh sa herë që ke rast.

Mbaje mend:
Pjeshka është pjeshkë,
Kumbulla është kumbull,
Puthja nuk është puthje
Pa vepruar me gjuhë, Prandaj hape gojën,
Dhe mbylli sytë,
Dhe jepi gjuhës sate,
Ndonjë detyrë!

Me respekt,GenttoGolD
www.AlbKosova.TK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Leksion per Dashuri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Dashuria-
Kërce tek: