AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 fraza dashurie#3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: fraza dashurie#3   Sun Feb 15, 2009 3:58 am

Dua 5 minuta : 1 per te te folur,2 per te te perkedhelur, 3 per te te pare,4 per te te puthur , 5 per te kthyer oren prapa dhe te filloj nga e para.

e dyta:

Pse e beri zoti zemren time te rah vetem per ty pse askujt tjeter s"mund tja fali dashurin pse syt e mi vetem ty te kerkojn a thua dike tjeter s"mund te dashurojn..

e treta:

Ty qe te dua do te thot qe cdo minut ka kuptim,ty qe te dua do te thot qe jeta nuk ka mbarim ty qe te dua do te thot jam i lumtur deri ne perfundesi se dashuria zemer nuk ka kufi........

e katerta:

Eshte e vertet qe heshtja flet,
Kte gje vet e kam provuar,
Kur emri yt mungon ne hyrje
Ndjenjen me te bukur kam provuar..
Dhe nese germat ste mjaftojne
Te shkruash ti nje SMS
Mos u merzit,ngri koken lart
Jane yjet, qe aq shume ndricojne
dhe te tregojne kur je me fat.

e pesta:

Kerkoj pak ajer te marr fryme,por shtrengimet shtohen e me kujtime pervelohen,per ate det me dashuri qe ti e bere oqean ne vetmi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
 
fraza dashurie#3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Dashuria-
Kërce tek: