AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 prane njeri - tjetrit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: prane njeri - tjetrit   Sun Feb 15, 2009 3:30 am

do doja te dija nga ju anetare dhe vizitore te ketije forumi se cka mendoni per pyetjet e meposhtme:

1- c mendim keni ju per jeten?
2- a mendoni per te ardhmen tuaj?
3- sa mendoni qe eshte e rrezikur shoqeria jone dhe ne vete nga veset {alkoli, droga, etj.}?
4- cilat jane masat qe duhet te marrin per tu mbrojtur dhe per te larguar keto vese?

pres komentet dhe pergjigjet tuaja. flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
mother of events
Admin
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 14/02/2009
Age : 25
Location : n'mars

MesazhTitulli: Re: prane njeri - tjetrit   Mon Feb 16, 2009 6:54 pm

ergys shkruajti:
do doja te dija nga ju anetare dhe vizitore te ketije forumi se cka mendoni per pyetjet e meposhtme:

1- c mendim keni ju per jeten?
2- a mendoni per te ardhmen tuaj?
3- sa mendoni qe eshte e rrezikur shoqeria jone dhe ne vete nga veset {alkoli, droga, etj.}?
4- cilat jane masat qe duhet te marrin per tu mbrojtur dhe per te larguar keto vese?

pres komentet dhe pergjigjet tuaja. flm

1''jeta eshte teater ,ku secili luan rolin e vet,kurse une luaj te deshperuarin..'' (skom thon une hahah)
2 pfff veq nja 2-or ne dite..qdo gje qe e bej e bej me nxitjen sepse mendoj per te ardhmen
3 menndimi im eshte se kjo eshte duke e rrezikuar shume shoqerin tone..duhani mund te them se eshte duke dalur jashte mode po droga edhe alkooli me mase te madhe po rrezikojne nje te ardhme te ndritshme
4 normal informimi i rinis qysh heret per pasojat qe do kene nese jan ne kete rruge.informimi neper shkolla, e e nevojshem kish qen me pas edhe or obligative per kete tem.Edhe prinderit duhet qe te flasin ne familje per kete qeshtje ...


a mos po don ndonje keshill tjeter hahah:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: prane njeri - tjetrit   Mon Feb 16, 2009 7:08 pm

ergys shkruajti:
do doja te dija nga ju anetare dhe vizitore te ketije forumi se cka mendoni per pyetjet e meposhtme:

1- c mendim keni ju per jeten?
2- a mendoni per te ardhmen tuaj?
3- sa mendoni qe eshte e rrezikur shoqeria jone dhe ne vete nga veset {alkoli, droga, etj.}?
4- cilat jane masat qe duhet te marrin per tu mbrojtur dhe per te larguar keto vese?

pres komentet dhe pergjigjet tuaja. flm

1.Jeta eshte vete jete, qe duhet me lufto per te....
2.Mendoj qdo dite nga pak
3.Eshte e rrezikuara ne nje mase kogja te larte,e me se shumti nga Duhani dhe Alkoli
4.Duhet vete mu vidisu njerzit,se kurgja te mire nuk sjell as Droga,as Duhani as Alkoli, por me se miri eshte mu vidisu njerzit.

Mendimi im Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: prane njeri - tjetrit   Tue Feb 17, 2009 1:28 am

faleminderit per mendimet tuaja . shume te sakta e shume te qarta per kedo. madje do doja ti klasifikoja si filozofike .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: prane njeri - tjetrit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
prane njeri - tjetrit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Pranë njeri – tjetrit :: Grupmoshat e komunitetit-
Kërce tek: